Jesteś tutaj:Bip -> Dane Ogólne

Dane Ogólne

Adres    

ul. Szpitalna 10   05-500 Piaseczno

Telefon / fax  (22) 756-74-32, (22) 757-01-36

E-mailsekretariat@zs1piaseczno.pl

Czynne codziennie w godz: 8:00 – 15:00

Numery wewnętrzne i adresy e-mail

Sekretariat: #10, #11, sekretariat@zs1piaseczno.pl

Kadry: #29, kadry@zs1piaseczno.pl

Księgowość: #28, ksiegowosc@zs1piaseczno.pl

Kierownik Praktycznej Nauki Zawoduzawodowe@zs1piaseczno.pl

Obsługa informatyczna: #37, administrator@zs1piaseczno.pl

Psycholog szkolny: #35 psycholog@zs1piaseczno.pl

Pedagog szkolny: #38 pedagog@zs1piaseczno.pl

Obsługa strony: strona@zs1piaseczno.pl

Dzwonki

Numer lekcji Godziny dzwonków
0. 710 – 755
1. 800 – 845
2. 850 – 935
3. 940 – 1025
4. 1045 – 1130
5. 1135 – 1220
6. 1225 – 1310
7. 1320 – 1405
8. 1410 – 1455
9. 1500 – 1545
Strona utworzona - 2018-04-18
Ostatnio aktualizowana - 2018-05-14
Opublikował -

Dzisiaj jest - 2018-05-21